samphoto
Infolinka: +420 731 526 787
e-mail: info@samphoto.cz
 
 
 
 
 
img
 
img
 
 
img
 
img
 
 
img
 
img
 
 
img
 
img
 
 
img
 
img
 
 
img
 
img
 
 
 
 
 
img
 
img

Okruhy hledání:
červené předplatné 
zelené předplatné 
img
 
img

Podmínky použití stránek SAMphoto.cz

O nás

Majitelem a provozovatelem této stránky je Marek Kopecký - SAMphoto, IČ: 73280046, se sídlem 1. máje 1357, 756 61 Rožnov p. R. (dále jen "SAMphoto"). Celý obsah této stránky, který zahrnuje texty, grafiku, fotografie, ilustrace ("Obsah"), je ve vlastnictví SAMphoto nebo jejích licenčních dodavatelů a je chráněn autorskými právy. Hlavním účelem a činností fotobanky SAMphoto je provozování archivu fotografií a jejich prodej na základě udělení licence (oprávnění) na jejich použití.

Obchodní značky

"SAMphoto" a "SAMphotostock“ atd. jsou obchodními značkami.

Vymezení pojmů

Pojem „Fotografie“ zahrnuje všechny fotografie, snímky, ilustrace, vektorové grafiky nebo jiné materiály chráněné autorskými právy v digitální podobě a jakékoliv textové informace s nimi související (obsahují také legendy a dodatky) obsažené na této stránce, stejně jako fotografie viditelně nebo elektronicky označené ochranným znakem nebo fotografie se sníženým rozlišením („fotografie s vodoznakem“, „náhledové fotografie“). SAMphoto Vám umožňuje vyhledávat, prohlížet a používat fotografie pouze v souladu s níže uvedenými podmínkami a podmínkami uvedenými v příslušné licenční smlouvě.

Povolené použití snímků

Máte povolení používat fotografie v souladu s příslušnou licenční smlouvou po zaplacení licenčního poplatku, který se uskutečňuje prostřednictvím nákupu kreditů.
SAMphoto Vám umožňuje stahování náhledových snímků s ochranným překryvem na Váš počítač a jejich používání v tomto počítači na tvorbu návrhů pro posouzení klientem, posouzení uvnitř společnosti a na testování. Jiné použití bez zaplacení licenčního poplatku je považováno za neoprávněné použití a je v rozporu s příslušnou licenční smlouvou.

Nepovolené použití snímků

Za nepovolené použití snímků je považováno použití, které je v rozporu s příslušnou licenční smlouvou.
Nemáte oprávnění používat fotografie v žádném výsledném produktu distribuovaném v a nebo mimo Vaši společnost nebo na veřejnosti. Také nemáte oprávnění na on-line distribuci nebo další šíření prostřednictvím jiného distribučního systému. Nemáte oprávnění k odstranění nebo porušování ochranných znaků a překryvů, které fotografie obsahují. Nemáte oprávnění k odstranění nebo porušování ochranných znaků, které fotografie obsahují.
Pokud si nejste jisti způsobem použití snímků, prosím, kontaktujte nás.

Označení fotografií

V případě použití fotografií v tisku, periodiku, časopise, v internetovém časopise nebo zpravodajství (souhrně editorial použití) požadujeme označení autoských práv přímo u fotografie nebo na obvyklém místě.
Formát označení: SAMphoto.cz/© jméno fotografa

EET - elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb (112/2016 Sb. ze dne 16. března 2016) je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Po úspěšném provedení online platby kartou je účtenka automaticky vystavena v elektronické podobě a zaslána kupujícímu na registrovanou e-mailovou adresu.

SAMphoto.cz si vyhrazuje právo na změnu těchto podmínek používání bez upozornění.

28.2.2017

 
img
img
facebook

e-mail: info@samphoto.cz

Copyright © 2012 - 2024 SAMphoto.cz
All Rights Reserved
webdesign: reklamaroznov.cz
webcode: agupi.net
platební kanály
img
 
img