samphoto
Infolinka: +420 731 526 787
e-mail: info@samphoto.cz
 
 
 
 
 
img
 
img
 
 
img
 
img
 
 
img
 
img
 
 
img
 
img
 
 
img
 
img
 
 
img
 
img
 
 
 
 
 
img
 
img

Okruhy hledání:
červené předplatné 
zelené předplatné 
img
 
img

O fotobance SAMphoto.cz

Fotobanka SAMphoto je česká fotobanka působící na trhu fotografií od roku 2001. Poskytujeme licence na použití fotografií pro tvůrce profesionální reklamy, vydavatele periodik, firemní reklamy a propagace, ale také pro soukromé účely soukromým osobám - nepodnikatelům. Fotografie od nás je možné najít ve všech oblastech propagace – na webových stránkách, jako součást firemních propagačních materiálů, v novinách a časopisech, na bilboardech, jako dekorace firemních a soukromých interiérů.
SAMphoto se specializuje na licenci royalty-free.

Co nabízíme

Nabídka fotografií a ilustrací je rozdělena do několika samostatných sekcí:

Červené předplatné Červené předplatné – naše nejnovější databáze fotografií formou předplatného. Tato databáze obsahuje více než 70 milionů royalty-free fotografií s extra velkými snímky (A3+) dostupnými v rámci předplatného.
Více informací v sekci červené předplatné.

Zelené předplatné Zelené předplatné – samostatná databáze fotografií, které jsou dosažitelné formou předplatného. Tato databáze předplatného obsahuje více než 4 miliony fotografií royalty-free fotografií s extra velkými snímky (A3+) dostupnými v rámci předplatného.
Během předplaceného můžete stahovat až 250 fotografií za týden.
Více informací v sekci zelené předplatné.

Samphotostock.cz - fotobanka Samphotostock.cz je samostatná databáze, která obsahuje více než 66 milionu fotografií a ilustrací s licencí royalty free. Databáze obsahuje ilustrační fotografie s širokým tématickým záběrem za mimořádně příznivé ceny. Prodej se uskutečňuje prostřednictvím kreditů, které si zákazníci předplácejí a pak čerpají z databáze fotografie podle své aktuální potřeby. Podle velikosti fotografie, kterou si stáhnou, se jim z účtu odečte příslušné množství kreditů. Ceny jsou vždy uvedeny v detailu každé fotografie.

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

 
img
img
facebook

e-mail: info@samphoto.cz

Copyright © 2012 - 2024 SAMphoto.cz
All Rights Reserved
webdesign: reklamaroznov.cz
webcode: agupi.net
platební kanály
img
 
img